Konkurs za prijem radnika u radni odnos - Slastičar (m/ž)

Sub, 17. Aug. 2019.

Slastičar (m/ž)

Tražimo motivirane osobe spremne za rad u dinamičnoj atmosferi  koje su orijentirane prema gostu.

SLASTIČAR (M/Ž)

Opis posla:

  • Pripremanje i izrada slastica, kolača, torti, krema, dekoracija, tijesta, i pekarskih proizvoda
  • •Plan i nabava materijala i namirnica
  • Ostali poslovi u (hotelskoj) slastičarni prema uputama šefa kuhinje

Uvjeti:

  • Prethodno znanje iz poslastičarstva.
  • Marljivost i sklonost timskom radu

Što nudimo?

  • Rad u vrhunskim uslovima.
  • Lični i profesionalni razvoj.
  • Adekvatnu plaću

Profil kandidata:

  • Uporan, kretivan, marljiv, organizovan, samopouzdan

Potrebna dokumenta:

  • Prijava na oglas koja treba da sadrži: ime i prezime, prebivalište odnosno adresu stanovanja i kontakt – telefon kandidata
  • Biografija kandidata
  • Napomena: Sa svim prijavljenim kandidatima će se obaviti interviju, a sa kandidatom/kandidatkinjom koji/a bude izabran/a Poslodavac će zaključiti Ugovor o radu. Neblagovremene, nepotpune prijave nećemo uzeti u razmatranje.
  • Prijavu na oglas dostaviti na adresu : Uni Bristol doo Tuzla, ulica Aleja Alije Izetbegovića br. 3 Tuzla, ili na recepciju Hotela Mellain
  • Oglas otvoren do popune radnog mjesta.